P. Jentschura 7×7 Kruidenthee – biologische kruidenmelange met 49 ingrediënten
Geniet van een geurig theemoment met P. Jentschura 7×7 Kruidenthee. Deze biologische kruidenmelange combineert 49 zorgvuldig geselecteerde ingrediënten, waaronder kruiden, zaden, specerijen, wortels en bloemen. Een aromatische thee voor bij het ontbijt, tijdens een rustige middag of op een ander moment voor jezelf.
Wat maakt 7×7 Kruidenthee bijzonder?
De naam 7×7 verwijst naar de 49 ingrediënten in de melange. Samen zorgen ze voor een veelzijdige smaak waarin kruidige, frisse en zachte tonen samenkomen. De ingrediënten zijn afkomstig uit biologische teelt.
P. Jentschura 7×7 Kruidenthee is een fijne keuze voor liefhebbers van natuurlijke kruidenmelanges. Drink hem warm op een frisse dag of laat de thee afkoelen voor een verfrissend drankje.
Hoe bereid je P. Jentschura 7×7 Kruidenthee?
Gebruik voor een liter thee één eetlepel losse kruiden of twee filterzakjes. Overgiet de thee met kokend water en laat deze ongeveer twee tot drie minuten trekken. Volg altijd de bereidingsinstructies op de verpakking.
Wil je eens variëren? Voeg een stukje verse gember of een beetje citroensap toe. Zo geef je jouw kruidenthee eenvoudig een frisse of licht pittige toets.
P. Jentschura 7×7 Kruidenthee kopen bij Zonnevlecht
Bij Zonnevlecht vind je P. Jentschura 7×7 Kruidenthee voor jouw dagelijkse theemoment. Ontdek de beschikbare verpakkingen in onze webshop en kies de uitvoering die bij je past.
Heb je vragen over de thee of het assortiment van P. Jentschura? Wij helpen je graag met persoonlijk advies.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.